Wydarzenie

Zakończenie sezonu rowerowego 2021 z Powiatem Lwóweckim

Dodaj do planera

Rajd odbędzie się 2 października 2021. Przygotowaliśmy dla Was jak zwykle   dwie pętle   – jedna krótsza   ok. 20 km, na rodzinny wyjazd. Druga – bardziej wymagająca,   wynosi ok. 40 km. Na mecie będzie czekać   ciepły posiłek   na wszystkich uczestników.  W rajdzie weźmie udział również silna reprezentacja z naszego   partnerskiego miasta Żacler w Czechach. Ze względu na szczególną sytuację w kraju prosimy wszystkich uczestników o   odpowiedzialny udział w rajdzie.

Szczegółowy program imprezy

Data: 02.10.2021

godz. 10:00   – start dużej pętli (40 km) z Parku Miejskiego w Lwówku Śląskim (wejście od Alei Wojska Polskiego i Zakładu Utylizacji Odpadów Sanikom)

trasa:   https://en.mapy.cz/s/bunepufoce

godz. 10:30   – start małej pętli (ok. 20 km) z Parku Miejskiego w Lwówku Śląskim (wejście od Alei Wojska Polskiego i Zakładu Utylizacji Odpadów Sanikom)

trasa:   https://en.mapy.cz/s/kegarocera

  1. godz. 12:00 -15:00   – przyjazd uczestników na metę: Świetlica wiejska – Rakowice Małe 20B, ciepły posiłek

Zachęcamy bardzo serdecznie wszystkich mieszkańców Powiatu Lwóweckiego – oraz wszystkich miłośników naszych ścieżek rowerowych do wzięcia udziału w rajdzie. Jak zawsze   liczy się dobra zabawa, a nie miejsce na mecie – nasze rajdy to nie wyścig, a rekreacja.